wtorek, 6 października 2015

U was

Ten post miał już powstać dawno temu, ale jak to zwykle bywa zawsze brakowało czasu. Dzisiaj Aneta z Maju Hand Made przysłała mi zdjęcię z wykorzystaniem zawieszek i zdecydowałam, że nie odkładam podziękowań dla Was ani o jedną minutę.

W sumie od Anety wszystko się zaczęło, to ona jako jedna z pierwszych w 2012 roku kupiła stemplowane taśmy i zaczęła je wykorzystywać w swoich projektach. Zresztą popatrzcie sami.

Pierwsze zdjęcie to właśnie to dzisiejsze. Jak wszystko w Maju Hand Made  jest dopracowane co do kropki.


tu kilka przykładów wykorzystania przez Anętę taśm :)
Drugą osobą, z która jest wielbicielem moich prac to Ewelina z Kocikowo . W zeszłym tygodniu pojechały do niej kolejne taśmy, z których na 100% zostaną stworzone cuda :)


Pani Anna Kondraciuk http://kondraciuk.blogspot.com/  
Agata z http://jjandthebear.blogspot.com/ w zeszłym roku tak opakowała prezenty dla swoich synów (naklejki So-So )A tu kolejny pomysł, który był dla całkowitą nowością. Z tasiemek w guziki. Takie rzeczy tylko w Lnianej Myszy :)

Zdjęcie z sesji "Moje Mieszkania" u Pani Ani w Gdańsku. To był pierwszy raz, kiedy zobaczyłam swoje zawieszki w gazecie i to przez całkowity przypadek. Powiem jedno -  mega wzruszenie. Jakość zdjecia kiepska (skan)
I znowu "Moje Mieszkanie" zeszły rok. Tym razem wizyta u pani Magdy (patrzymy na zdjęcie numer 4 - zawieszki "Święta w klimacie vintage ). :)
Propozycja Bibelociarni na wykorzystanie naklejek :)

Kasia z Pracowni 7 życzen :)

Pani Aneta :)Pani Iza 


Pani Martyna


Pani Ula
Bardzo Wam dziękuję i to bardzo, bardzo. Nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczy, które robię mogą być inspiracją do powstanie tak cudownych rzeczy. Dziękuję, że jesteście cały czas ze mną mimo przerwy. Jesteście WSPANIAŁE!!!


P.S. mam prośbę, jeśli stworzyliście coś z wykorzystaniem Retro Feelingowych pierdółek, podeślijcie zdjęcie. Uzupełnię post :)3 komentarze:

  1. Piękne prace.Też jestem szczęściarą która mogła stworzyć karteczki świąteczne z wykorzystaniem pięknych naklejek retro. Zdjęcia przesłałam na maila.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń